Про компанію Compass Group

Цікаві факти та загальна інформація

Незалежність. Етичність. Динамічність.

Гарантом високої якості надання послуг Аудиторсько - консалтингової групи «Compass» є дотримання принципів незалежності, конфіденційності, об'єктивності і ретельної роботи в інтересах Замовника.

Аудиторсько – консалтингова група «Compass», яка була створена в 2004 році, є однією з провідних компаній на ринку аудиторських і консультаційних послуг України.

Наша місія

«Підтримка і розвиток особистих та професійних компетенцій персоналу з метою процвітання підприємств та організацій».

Наш девіз:

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. ЕТИЧНІСТЬ. ДИНАМІЧНІСТЬ.

Компас

Аудиторсько-консалтингова група «Компас» належить до кола членів ANTEA, Альянсу Незалежних Фірм, що є міжнародною асоціацією незалежних компаній, які надають послуги аудиту та консалтингу для організацій різної форми власності. Асоціація представлена у 60 країнах та налічує більш ніж 200 офісів по всьому світу.

Звернення керівника компанії
Керівник Компас, руководитель Компас

Дорогі партнери та керівники компаній, головні бухгалтери і співробітники фінансових служб, учасники наших тренінгових програм і просто люди, які, коли-небудь до нас зверталися за порадою або за послугами. За підсумками минулих дванадцяти років нашої роботи я з упевненістю можу сказати, що не було б тієї професійної команди і того прагнення, яке нам притаманне, якби не було Вас.

Так, 12 років, це не великий період часу, але ми вже за результатами 12 річної роботи з упевненістю можемо сказати, що Аудиторсько – консалтингова група «Compass» на сьогоднішній день складається з групи компаній, що здатні грамотно і ефективно вирішувати Ваші багатопланові завдання.

Місія нашої компанії була незмінною на протягом усіх 12 років своєї роботи – «Розвиток і підвищення професійних компетенцій персоналу з метою процвітання підприємств і організацій».

Об'єктивність, професіоналізм, відповідальність і конфіденційність - основоположні принципи роботи всього нашого колективу. Великий практичний досвід, відповідальний підхід до справи, наполегливість у вирішенні поставлених завдань, вміння знаходити компромісні рішення - невід'ємні складові заслуженого авторитету нашої команди.

Ми знаємо, що обрали для себе зовсім непросту, але водночас цікаву і улюблену роботу. Тому що наш повсякденний труд і досягнутий рівень професійної майстерності створює сприятливі умови для наших клієнтів і допомагає їм ефективно управляти фінансовими ресурсами, здійснювати контроль за їх правильним і раціональним використанням, сприяючи таким чином зміцненню своєї стабільності і підвищення конкурентоспроможності.

За ці 12 років ми значно розширили своє професійне поле діяльності. Ми працюємо не тільки з українськими, а й з міжнародними компаніями, представництвами нерезидентів, проектами міжнародної технічної допомоги, громадськими та благодійними організаціями.

Але, як і раніше, пріоритетними напрямками нашої подальшої роботи є сталий розвиток наших клієнтів, а бізнес стратегія нашої компанії нерозривно пов'язана з Вашими інтересами через підвищення економічної стабільності і Вашого фінансового благополуччя. Ми служимо для Вас, готові надавати Вам підтримку, бути надійним партнером - сьогодні, завтра і в майбутньому.

З повагою,
Шкурка Лариса
Керуючий партнер Аудиторсько – консалтингової групи «Compass»

Переваги

Впевнена команда професіоналів міжнародного рівня

Довіра клієнтів

Довіра клієнтів

Нам довіряють безліч постійних і відомих у світі клієнтів
Міжнародні акредитації

Міжнародні акредитації

Маємо акредитацію в Агентстві США з Міжнародного розвитку на право право проведення міжнародного аудиту – грантоотримувачів від USAID та Проектів технічної допомоги
Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця

Співпрацює з проектами міжнародної технічної допомоги як консультант з підготовки NGO до проходження Міжнародного аудиту та аудиту з організаційного розвитку
Міжнародні стандарти

Міжнародні стандарти

Проводить аудиторські перевірки у відповідності до вимог Міжнародних стандартів, що затверджені IFAC та по проектам, що профінансовані Шведською агенцією з міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA) та Європейського Союзу
Кваліфікація ЄБРР

Кваліфікація ЄБРР

Наша компанія підтвердила кваліфікацію для реалізації проектів в рамках Програми ділових консультаційних послуг від ЄБРР
В курсі змін

В курсі змін

Ми завжди в курсі останніх змін в законодавстві і готові поділитися своїми знаннями з учасниками наших практикумів, семінарів та круглих столів

Обов'язкова інформація

Ви можете нам довіритись

Відповідність системи контролю якості

Відповідність системи контролю якості

5 липня 2012

Аудиторсько-консалтингова група "Компас" отримала Свідоцтво, видане Аудиторською Палатою України, про відповідність системи контролю якості.

Внесені до реєстру аудиторських фірм

Внесені до реєстру аудиторських фірм

24 липня 2014

Аудиторсько-консалтингова група "Компас" отримала Свідоцтво Аудиторської Палати України про внесення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів.

Страховий поліс добровільного страхування

Страховий поліс добровільного страхування

20 березня 2018

Аудиторсько-консалтингова група "Компас" отримала Страховий поліс добровільного страхування професійної відповідальності аудиторів (аудиторських фірм).

Ідентифікаційний код - 33102284

Директор ТОВ «Аудиторсько-консалтингової групи «Компас» - Науменко Наталія Миколаївна - практикуючий аудитор (сертифікат аудитора Серія А№004560, виданий 23.02.2001, термін дії до 23.02.2020).

Контактний телефон: +38 (044) 331 44 83

Внутрішній контроль якості виконується департаментом внутрішнього контролю якості. Відповідальний - Шкурка Лариса Вікторівна, керуючий партнер Аудиторсько-консалтингової групи "Компас", ведучий аудитор фірми.

Контактний телефон: +38 (044) 238 65 30, +38 (044) 331 44 83

Адреса: 04070, м.Київ, вул.Фролівська 1/6. тел. +38 (044) 238 65 30, +38 (044) 331 44 83

Адреса електронної пошти: info@kompas.com.ua

Напрями діяльності

 • Аудиторські послуги

  Аудиторські послуги

  Аудит проводиться для того, щоб проаналізувати фінансові документи та здійснити комплексну перевірку фінансово-господарської діяльності організації.

  Ознайомитись

 • Юридичні послуги

  Юридичні послуги

  Правове оформлення та супровід діяльності юридичних осіб, незалежно від форми власності. Юридичний допомога в питання правовідносин фізичних осіб.

  Ознайомитись

 • Консалтингові послуги

  Консалтингові послуги

  Ми допомогаємо вирішити різні питання та проблеми зі стратегічного планування, фінансового управління та управлінського обліку, що дозволяє нашим Клієнтам швидко знаходити орієнтири в умовах жорсткої конкуренції сучасного бізнесу.

  Ознайомитись

 • Social Project

  Social Project

  «Об'єднаймося заради розвитку громадянського суспільства!» Інститут громадянської освіти та суспільних програм (CF ICEPP)

  Ознайомитись

 • Оцінюючі послуги

  Оцінюючі послуги

  Оціночна компанія «Аверті» - динамічно розвивається, заснована в жовтні 2007р. групою досвідчених фахівців.

  Ознайомитись