Про компанію Compass Group

Цікаві факти та загальна інформація

Незалежність. Етичність. Динамічність.

Гарантом високої якості надання послуг Аудиторсько - консалтингової групи «Compass» є дотримання принципів незалежності, конфіденційності, об'єктивності і ретельної роботи в інтересах Замовника.

Аудиторсько – консалтингова група «Compass», яка була створена в 2004 році, є однією з провідних компаній на ринку аудиторських і консультаційних послуг України.

Наша місія

«Підтримка і розвиток особистих та професійних компетенцій персоналу з метою процвітання підприємств та організацій».

Наш девіз:

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. ЕТИЧНІСТЬ. ДИНАМІЧНІСТЬ.

Компас

Аудиторсько-консалтингова група Compass Group належить до кола членів ANTEA, Альянсу Незалежних Фірм, що є міжнародною асоціацією незалежних компаній, які надають послуги аудиту та консалтингу для організацій різної форми власності. Асоціація представлена у 60 країнах та налічує більш ніж 200 офісів по всьому світу.

Звернення керівника компанії

   

 
Головне не те де ми стоїмо, а те в якому напрямку ми рухаємося», - даний девіз Compass Group взяла за основу при створенні компанії ще у далекому 2004 році, і він залишається незмінним і по теперішній час.

Коли в житті ми стикаємося з труднощами, ми потребуємо підтримки вірного друга і ми радіємо наставнику, який вкаже, "куди ж рухатись далі". Так і в компаніях, коли їхні внутрішні ресурси не справляються із завданнями, і здається, що втратились головні орієнтири, на допомогу повинен прийти надійний партнер і досвідчений консультант. Це правило використовує Compass Group вже 15 років. Для нас наші Клієнти – це Партнери і одна дружна згуртована команда, у якої є загальна мета і взаємна підтримка.
Ми прагнемо бути для нашого Клієнта наставником і порадником в головних його питаннях, бути другом і жити його проблемами задля його розвитку та процвітання.
Ми раді, що за 15 років діяльності, ми можемо почути десь здалеку: «Compass Group - вони вимогливі, але професійні та справедливі, завжди допоможуть і поділяться досвідом». Наш слоган «Незалежність. Етичність. Динамічність» дійсно працює, і ми дуже вдячні Вам, наші Клієнти та Партнери за весь досвід, який ми отримали, працюючи з вами всі ці 15 років. Дякуємо за позитивні емоції, які повертаються до нас у вигляді відгуків та рекомендацій.
Чого ми досягли за 15 років своєї діяльності?
З невеличкої аудиторської компанії ми перетворились в групу компаній, об’єднаними назвою Compass Group.
Сьогодні Compass Group це:
Аудиторська компанія, яка надає послуги аудиту та консалтингу, як українським, так і іноземним партнерам.
Компанія Compass Legal Serviсe - компанія, яка надає юридичні послуги представництвам НПО, представництвам нерезидентів, проектам МТД, українським та міжнародним компаніям, організаціям неприбуткового сектору.
Академія менеджменту та консалтингу – компанія, яка надає освітні та консалтингові послуги у сфері організаційного розвитку, фінансового менеджменту, стратегічного планування та проектного менеджменту.
За 15 років діяльності ми провели тисячі відкритих заходів та сотні експертних досліджень, в яких ми ділимось своїм досвідом та напрацюваннями.
Ми й надалі працюємо, рухаємось вперед, з Вами навчаємось новому і прагнемо бути справедливими та незалежними. Як завжди отримуємо драйв та наснагу від спілкування з кожним Клієнтом та Партнером, сповнені ідеями та напрацюваннями для нових проектів.
Наша нова вершина ще попереду!

З повагою,
Шкурка Лариса
Команда Compass Group

 

Звернення керівника компанії

Переваги

Впевнена команда професіоналів міжнародного рівня

Довіра клієнтів

Довіра клієнтів

Нам довіряють безліч постійних і відомих у світі клієнтів
Міжнародні акредитації

Міжнародні акредитації

Маємо акредитацію в Агентстві США з Міжнародного розвитку на право право проведення міжнародного аудиту – грантоотримувачів від USAID та Проектів технічної допомоги
Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця

Співпрацює з проектами міжнародної технічної допомоги як консультант з підготовки NGO до проходження Міжнародного аудиту та аудиту з організаційного розвитку
Міжнародні стандарти

Міжнародні стандарти

Проводить аудиторські перевірки у відповідності до вимог Міжнародних стандартів, що затверджені IFAC та по проектам, що профінансовані Шведською агенцією з міжнародного розвитку та співробітництва (SIDA) та Європейського Союзу
Кваліфікація ЄБРР

Кваліфікація ЄБРР

Наша компанія підтвердила кваліфікацію для реалізації проектів в рамках Програми ділових консультаційних послуг від ЄБРР
В курсі змін

В курсі змін

Ми завжди в курсі останніх змін в законодавстві і готові поділитися своїми знаннями з учасниками наших практикумів, семінарів та круглих столів

Обов'язкова інформація

Ви можете нам довіритись

Відповідність системи контролю якості

Відповідність системи контролю якості

5 липня 2012

Аудиторсько-консалтингова група "Компас" отримала Свідоцтво, видане Аудиторською Палатою України, про відповідність системи контролю якості.

Внесені до реєстру аудиторських фірм

Внесені до реєстру аудиторських фірм

24 липня 2014

Аудиторсько-консалтингова група "Компас" отримала Свідоцтво Аудиторської Палати України про внесення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів.

Страховий поліс добровільного страхування

Страховий поліс добровільного страхування

9 березня 2021

Аудиторсько-консалтингова група "Компас" отримала Страховий поліс добровільного страхування професійної відповідальності аудиторів (аудиторських фірм).

Ідентифікаційний код - 33102284

Директор ТОВ «Аудиторсько-консалтингової групи «Компас» - Шкурка Лариса Вікторівна - практикуючий аудитор 

Сертифікат аудитора №004544, 

виданий рішенням АПУ від

23.02.01 №99

Контактний телефон: +38 (044) 268 65 30

Внутрішній контроль якості виконується департаментом внутрішнього контролю якості. Відповідальний - Науменко Наталія Миколаївна,аудитор фірми.

Контактний телефон: +38 (044) 238 65 30

Адреса: 04070, м.Київ, вул.Фролівська 1/6. тел. +38 (044) 238 65 30

Адреса електронної пошти: info@kompas.com.ua

Напрями діяльності

 • Аудиторські послуги

  Аудиторські послуги

  Аудит проводиться для того, щоб проаналізувати фінансові документи та здійснити комплексну перевірку фінансово-господарської діяльності організації.

  Ознайомитись

 • Юридичні послуги

  Юридичні послуги

  Правове оформлення та супровід діяльності юридичних осіб, незалежно від форми власності. Юридичний допомога в питання правовідносин фізичних осіб.

  Ознайомитись

 • Консалтингові послуги

  Консалтингові послуги

  Ми допомогаємо вирішити різні питання та проблеми зі стратегічного планування, фінансового управління та управлінського обліку, що дозволяє нашим Клієнтам швидко знаходити орієнтири в умовах жорсткої конкуренції сучасного бізнесу.

  Ознайомитись

 • Social Project

  Social Project

  «Об'єднаймося заради розвитку громадянського суспільства!» Інститут громадянської освіти та суспільних програм (CF ICEPP)

  Ознайомитись

 • Оцінюючі послуги

  Оцінюючі послуги

  Оціночна компанія «Аверті» - динамічно розвивається, заснована в жовтні 2007р. групою досвідчених фахівців.

  Ознайомитись