П'ятниця, 19 квітня 2019 09:17

Запис до трудової книжки про час служби у складі Збройних Сил України

 

Чи вносяться до трудової книжки записи про час служби у складі Збройних Сил України та інших військах, під час прийняття роботу або у період роботи працівника?

Відповідь:
Відповідно до положень пункту 2.19 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України і Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 р. N 58 (далі - Інструкція):

Для перегляду повної версії, будь ласка, зареєструйтесь!
РЕЄСТРАЦІЯ
АВТОРИЗАЦІЯ