Друкувати цю сторінку

ВЕБІНАР «БЛАГОДІЙНІ ТА ДОБРОВІЛЬНІ ПОЖЕРТВИ В НПО: ЗАКОНОДАВЧІ ВИМОГИ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

ВЕБІНАР «БЛАГОДІЙНІ ТА ДОБРОВІЛЬНІ ПОЖЕРТВИ В НПО: ЗАКОНОДАВЧІ ВИМОГИ ТА ДОКУМЕНТАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Додаткова інформація

 • Дата проведення: уточнюється
 • Час проведення: 14:00-16:00
 • Вартість: 420 грн
 • Сертифікат: Не видається
 • Лектор: Шкурка Лариса, Юлія Руда
 • Формат навчання: Вебінар
Благодійництво – є важливою частиною громадянського суспільства. Благодійні внески та пожертви – являються суттєвими джерелами фінансування статутної діяльності неприбуткового сектору.
 
Програма вебінару:
1.Законодавчі вимоги:
2.Документальне забезпечення та податкові вимоги:
 • правила відображення благодійних та добровільних пожертв в бухгалтерському та податковому обліку НПО
 • що робити, якщо благодійну пожертву внесено в касу НПО
 • первинний документообіг по зборам через благодійні скриньки
 • благодійні аукціони та конференції, як вірно все задокументувати.
 • Інші питання, які можуть бути надіслані учасниками до початку вебінару.
Тренери
Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторсько-консалтингової компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми. Магістр ділового адміністрування за програмою "Менеджмент проектів і консалтинг". Має сертифікат фахівця лізингового бізнесу, виданий спільно Агентством США по міжнародному розвитку (USAID) та Фондом сертифікованих фахівців лізингового бізнесу (США). Має багаторічний досвід  роботи з організаціями неприбуткового сектору, як аудиторка і консультантка з організаційного розвитку. За останні роки приймала участь у впровадженні десятки проектів з удосконалення систем проектного менеджменту, управлінського обліку та систем бюджетування,  розробки та вдосконалення адміністративних та управлінських процедур, в тому числі систем внутрішнього контролю.
 
Юлія Руда - практикуючка юристка–міжнародник, тренерка та консультантка, керівниця юридичного департаменту Аудиторсько-консалтингової компанії CompassGroup.
Має досвід юридичного супроводу виконання проектів міжнародної технічної допомоги, гуманітарних проектів, проектів у фарма та агросекторі, юридичного супроводу та консалтингу НПО. Авторка  та тренерка програм  у сфері договірних правовідносин  у  неприбутковому секторі у відповідності з міжнародними та національними директивами. Досвід співпраці з  Державними реєстрами Міністерства Юстиції України, консультування з питань трудового законодавства резидентів та нерезидентів, розробка для НПО внутрішніх положень та процедур з кадрового менеджменту, розробка та супроводження договірних відносин  в діяльності NGO, юридичні консультації при співпраці з контрагентами та проектами технічної допомоги, консультаційне супроводження НПО у сфері трудового законодавства та інтелектуальної власності.
 
Прочитано: 1343 Разів Останній раз відредаговано у Середа, 26 червня 2019 14:50