Друкувати цю сторінку

ВЕБІНАР "ДОГОВОРИ В РОБОТІ ФІЛІЙ ТА ПРЕДСТАВНИЦТВ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ. РИЗИКИ ДОДАТКОВОГО ТА ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ В ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИНАХ"»

ВЕБІНАР "ДОГОВОРИ В РОБОТІ ФІЛІЙ ТА ПРЕДСТАВНИЦТВ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ. РИЗИКИ ДОДАТКОВОГО ТА ПОДВІЙНОГО ОПОДАТКУВАННЯ В ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИНАХ"»

Додаткова інформація

  • Дата проведення: уточнюється
  • Час проведення: з 15:00-17:00
  • Вартість: 400 грн.
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Юлія Руда
Відокремлений підрозділ іноземної неурядової організації акредитований відповідно до законодавства України набуває правосуб’єктності для реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.
Данні представництва та філії нерезидентів на території Україні здійснюють свою діяльність і набувають прав та обов'язків, шляхом укладення та виконання договорів, угод, контрактів. 
Українське трудове, податкове та цивільне законодавства має певні  нюанси, які необхідно враховувати  в договірних відносинах аби уникнути порушень та ризиків при їх укладенні. 
 
Цільова аудиторія: керівники представництв та філій іноземних неурядових організацій, юрисконсульти, залучені до реалізації проектів, штатні юристи, керівники, адміністратори та менеджери проектів, представники проектів міжнародної технічної допомоги, що не мають статусу юридичної особи.
 
Детальна програма:
 
1.Основні вимоги до договору:
2. Договори  організаційної-адміністративної  діяльністі NGO:
2.1. Договори оренди:
2.2.Трудові відносини:  
2.3.Спіпраця з волонтерами:
3. Договори при реалізації некомерційних завдань  та благодійних проектів на території України:
4. Застосування положень міжнародних Конвенцій з метою уникнення подвійного оподаткування.  
Спікер: Юлія Руда, практикуючий юрист – міжнародник, тренер та консультант.
Має досвід юридичного супроводу виконання проектів міжнародної технічної допомоги, гуманітарних проектів, проектів у фарма та агросекторі, юридичного супроводу та консалтингу НПО. Автор  та тренер програм  у сфері договірних правовідносин  у  неприбутковому секторі у відповідності з міжнародними та національними директивами. Досвід співпраці з  Державними реєстрами Міністерства Юстиції України, консультування з питань трудового законодавства резидентів та нерезидентів, розробка для НПО внутрішніх положень та процедур з кадрового менеджменту, розробка та супроводження договірних відносин  в діяльності NGO, юридичні консультації при співпраці з контрагентами та проектами технічної допомоги, консультаційне супроводження НПО у сфері трудового законодавства та інтелектуальної власності.
 
Після оплати рахунку, Вам надійде посилання на вебінар.
Прочитано: 3984 Разів Останній раз відредаговано у П'ятниця, 22 листопада 2019 09:21
#

Вас може зацікавити