Друкувати цю сторінку

Управління проектами в NGO секторі

Управління проектами в NGO секторі

Додаткова інформація

  • Дата проведення: уточнюється
  • Час проведення: з 10.00 до 17.00
  • Вартість: 4200 грн
  • Сертифікат: Видається
  • Лектор: Шкурка Лариса, Негреєва Ірина та Ірина Білоус
  • Місце проведення: Фролівська 1/6

 З кожним роком кількість зареєстрованих в Україні громадських організацій зростає, а отже зростає і кількість проектів, над якими працюють представники NGO сектору. Проектна діяльність громадських організацій вимагає ефективного управління та повинна відповідати високим міжнародним стандартам. Актуальні проекти є саме тим інструментом, яким неприбутковий сектор може впливати на розвиток суспільства та держави.

Розуміючи актуальність вдосконалення знань в області проектної діяльності NGO, в Аудиторській компанії «CompassGroup» стартує програма «Управління проектами в неприбутковому секторі».  

Тільки три дні, кращі експерти у сфері проектного менеджменту: Шкурка Лариса, Негреєва Ірина та Ірина Білоус розкриють основні секрети успішного управління проектами в NGO секторі:

Багато представників неприбуткового сектору бажають не тільки знати відповіді на ці питання, але й мати практичні навики для їх втілення. Наші провідні експерти, які мають великий досвід співпраці з міжнародними організаціями та донорами, розкриють сучасні методи та інструменти в управлінні проектами, адаптації та впровадженні проектних рішень у практичну діяльність.

Курс розрахований на керівний склад неприбуткових організацій, координаторів та асистентів проектів, фахівців з розвитку програм.

За підсумками навчання учасники:

 

Прочитано: 1697 Разів Останній раз відредаговано у Понеділок, 06 травня 2019 11:58
#

Вас може зацікавити