Друкувати цю сторінку

ВЕБІНАР "ФІНАНСОВІ ПОЛІТИКИ ТА ПРОЦЕДУРИ НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ"

ВЕБІНАР "ФІНАНСОВІ ПОЛІТИКИ ТА ПРОЦЕДУРИ НЕПРИБУТКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ"

Додаткова інформація

  • Дата проведення: 31 серпня 2021 року
  • Час проведення: 11:00-12:30
  • Вартість: 580 грн
  • Сертифікат: Не видається
  • Лектор: Лариса Шкурка

Про фінансові політики та процедури багато розказано та написано. Найчастіше неприбутковим організаціям рекомендують запровадити фінансові політики та процедури аудитори та консультанти. Саме про них найчастіше запитують фінансуючі сторони. Але організації часто не до кінця знають та розуміють, що саме вони повинні контролювати, яке наповнення мати, та взагалі навіщо неприбутковим організаціям потрібні політики та процедури.
Фінансові політики та процедури – це книга про фінансовий менеджмент кожної організації, правила внутрішнього контролю, про сфери та зони відповідальності в організації. Немає єдиних закономірностей та правил по їх формуванню, організація власноруч встановлює та впроваджує їх.

Ми готові поділись власним досвідом формування даних правил, а вам потрібно буде адаптувати наш досвід для своєї діяльності.

Кого запрошуємо: головних бухгалтерів, фінансових менеджерів, керівників неприбуткових організацій, а також всіх, хто причетний до фінансового обліку неприбуткової Організації.

Програма вебінару:

1. Відмінність між фінансовою політикою та обліковою політикою.
2. Формування фінансової команди та розподіл обов’язків.
3. Хто в Організації головний: фінансовий менеджер чи бухгалтер?
4. Основні рекомендовані розділи для формування фінансової політики.
5. Правила здійснення платежів.
6. Побудова графіку первинного документообігу.
7. Процедури подачі фінансової звітності.
8. Як побудувати узгодження між методом нарахування та касовим методом?
9. Які, як і коли процедури звірки потрібно проводити між методом нарахування і касовим методом?
10. Нюанси внутрішнього фінансового контролю.

Дата вебінару: 31 серпня 2021 року 

Час: 11:00-12:30 

Вартість: 580,00 грн

Лекторка: 

Лариса Шкурка - керуюча партнерка Аудиторської компанії Compass Group, провідна аудиторка фірми (Сертифікат серії А)., консультантка з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес-тренерка. Володарка Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Членкиня правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу». Має сертифікат COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING та Financial Management in NGOs Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Велика Британія. Більше 15 років співпрацює, як консультантка та аудиторка, з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультантка з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавторка книги "Керівництво по лізингу".

Прочитано: 961 Разів Останній раз відредаговано у Четвер, 18 листопада 2021 13:01